Υποστήριξη Διδακτορικής Διατριβής κ. Ανδρέα Καλογερόπουλου

Τη Δευτέρα 11 Ιουλίου 2022 στις 11:00 π.μ. ο υποψήφιος διδάκτορας Ανδρέας Καλογερόπουλος θα υποστηρίξει τη διδακτορική του διατριβή με θέμα:

«Μαθηματική Ανάλυση Αλληλεπιδράσεων Πολυστρωματικού Μέσου με Κατανομή Σημειακών Πηγών» (“Mathematical Analysis of Interactions between a Layered Medium and a Distribution of Point Sources”)

που εκπονήθηκε υπό την επίβλεψη του Αναπληρωτή Καθηγητή Νικολάου Τσίτσα.

Η υποστήριξη θα διεξαχθεί μέσω τηλεδιάσκεψης. Ο σύνδεσμος θα σταλεί στο πανεπιστημιακό email σας.

Συμβουλευτική Επιτροπή:

1. Νικόλαος Τσίτσας, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Πληροφορικής ΑΠΘ (επιβλέπων)
  2. Ελευθέριος Αγγελής, Καθηγητής, Τμήμα Πληροφορικής ΑΠΘ
  3. Φωτεινή Καριώτου, Επίκουρη Καθηγήτρια, Σχολή Θετικών Επιστημών & Τεχνολογίας ΕΑΠ

Εξεταστική Επιτροπή:

1. Νικόλαος Τσίτσας, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Πληροφορικής ΑΠΘ (επιβλέπων)
  2. Ελευθέριος Αγγελής, Καθηγητής, Τμήμα Πληροφορικής ΑΠΘ
  4. Νικόλαος Κονοφάος, Καθηγητής, Τμήμα Πληροφορικής ΑΠΘ
  5. Δρόσος Γκιντίδης, Καθηγητής, Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
  6. Νικόλαος Καραχάλιος, Καθηγητής, Τμήμα Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
  7. Αντώνιος Χαραλαμπόπουλος, Καθηγητής, Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ