ACM AUTh Tech Talks 2023

Η εκδήλωση TECH TALKS 2023 της ACM AUTh πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στις 05/03/2023 υπό την αιγίδα του Τμήματος Πληροφορικής ΑΠΘ στα πλαίσια εορτασμού των 30 χρόνων λειτουργίας, και με την υποστήριξη της BETA CAE Systems:

Σε ενδιαφέρει ο κόσμος της Πληροφορικής και θέλεις να μάθεις περισσότερα για κάποια από τα πιο δημοφιλή πεδία που τον απαρτίζουν;

Το ACM AUTh Student Chapter διοργανώνει για δεύτερη χρονιά την σειρά ομιλιών ACM AUTH Tech Talks από καταξιωμένα άτομα του κλάδου μας.

Άδραξε την ευκαιρία να παρακολουθήσεις διακεκριμένους ομιλητές σε θέματα όπως WebRTC, Azure bicep templates και Low-power hardware, αλλά και να συζητήσεις μαζί τους για τον επαγγελματικό και ερευνητικό κόσμο της τεχνολογίας!

Μαζί μας οι κ. Γ. Κεραμίδας, Δ. Τυχάλας, Β. Σουλιώτης και Δ. Κωστόπουλος.

📌 Πού: Αμφιθέατρο ΙΙΙ, ΚΕ.Δ.Ε.Α. Α.Π.Θ., Πανεπιστημιούπολη