Ανακοίνωση σχετικά με την εξεταστική

Η Συνέλευση 446/6-2-2024 του Τμήματος Πληροφορικής αποφάσισε την έναρξη εξετάσεων από τις 8/2 για τους φοιτητές που βρίσκονται σε εξάμηνο μεγαλύτερο ή ίσο του 9, και με σύνολο οφειλόμενων μαθημάτων το πολύ 30 ECTS, δηλαδή θα πρέπει να έχουν ήδη 195 ECTS.

Αύριο Τετάρτη 7/2 δεν θα διεξαχθούν εξετάσεις. Ισχύει το τρέχον πρόγραμμα των εξετάσεων για τις ημέρες 8/2 και 9/2. Για αυτά τα μαθήματα θα ανακοινωθεί νέα αίθουσα. Θα ανακοινωθεί σύντομα νέο πρόγραμμα των εξετάσεων για τα υπόλοιπα μαθήματα από 12/2 και μετά. Για τον ακριβή τόπο όλων των εξετάσεων θα ενημερωθείτε από τον κάθε διδάσκοντα ξεχωριστά.

Για τις εξετάσεις των φοιτητών που δεν εμπίπτουν στην ανωτέρω κατηγορία θα εκδοθεί νέα ανακοίνωση.