Εκδήλωση ΔΑΣΤΑ ΑΠΘ για μεταπτυχιακούς φοιτητές

Η Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου σε συνεργασία με την Αστική μη Κερδοσκοπική Εταιρεία Future Leaders πραγματοποιεί τηνΤετάρτη, 11 Φεβρουαρίου και ώρα12:00 μμ -14:00μμ στο Κέντρο Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων (ΚΕΔΕΑ) ΑΠΘ εκδήλωση με θέμα:

«Γίνε ο ηγέτης του αύριο: παρουσίαση του προγράμματος ανάπτυξης ηγετικών δεξιοτήτων FutureLeaders»

Στην εκδήλωση θα παρευρεθούν διευθυντικά στελέχη της Τράπεζας Πειραιώς και του Ομίλου ΤΙΤΑΝ, καθώς και ωφελούμενοι του προγράμματος που θα παρουσιάσουν την εμπειρία τους από τη συμμετοχή τους στο πρόγραμμα.

Τέλος, εκπρόσωπος της Manpower θα κάνει παρουσίαση με θέμα «Ο κατάλληλος φάκελος εργασίας για τους νεοεισερχόμενους στην αγορά».

Σημειώνεται ότι η συμμετοχή στο πρόγραμμα Future Leaders, καθώς και η είσοδος στην εκδήλωση είναι δωρεάν.

Δείτε το πρόγραμμα εδώ