15 Μαϊ 2017

Ανακοίνωση τριών επί πλέον θέσεων για Πρακτική μέσω ΕΣΠΑ (Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανάπτυξη Ανθρώπινου δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια βίου Μάθηση» 2014-2020.

Λόγω του αυξημένου ενδιαφέροντος των φοιτητών του Τμήματος για Πρακτική μέσω ΕΣΠΑ, μας έχουν διατεθεί τρεις (3) νέες θέσεις για τη χρονική περίοδο Ιουλίου-Σεπτεμβρίου  2017. ΟΙ διαδικασίες είναι χρονοβόρες, ως εκ τούτου καλούνται οι φοιτητές που ενδιαφέρονται να εκδηλώσουν ΑΜΕΣΑ ενδιαφέρον στέλνοντας ένα email  στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Περισσότερες πληροφορίες:

Γεωργία Θεοχάρη: τηλ. 2310-998164, email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.