09 Νοε 2017

Επιλογή φοιτητή για την προκηρυχθείσα θέση ημιαπασχόλησης φοιτητή ως βοηθό συντονιστή Erasmus (Γεν. Συνέλευση Τμήματος 292/8-11-17)

Σας ενημερώνουμε ότι η ΓΣ του Τμήματος 292/8-11/17 ενέκρινε την επιλογή του κ. Ιωάννη Πιέρρου, με βάση τα παρακάτω κριτήρια:

• Εμπειρία κινητικότητας ERASMUS και αριθμός μαθημάτων με επιτυχή παρακολούθηση
  • Επίπεδο ξένης γλώσσας
  • Μέσος όρους βαθμού και αριθμός ECTS που έχει συγκεντρώσει
  • Συμμετοχή σε διεθνείς δράσεις κινητικότητας

Παρακαλείται ο κ. Πιέρρος να επικοινωνήσει με τον κο Π. Κατσαρό (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) συντονιστή Προγραμμάτων Erasmus  για το Τμήμα Πληροφορικής και  με τη κα Θεοχάρη (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.).